Profesores de Planta

Profesores Área Computación

Mg. Cs. Hugo Araya Carrasco

haraya@spock.ucm.cl

Profesor del Departamento
de Computación e Informática.

Dr. Ricardo Barrientos Rojel

rbarrientos@ucm.cl

Profesor del Departamento
de Computación e Informática
.

Dr. Paulo González Gutiérrez

pgonzalez@ucm.cl

Profesor del Departamento
de Computación e Informática.

Profesores Área Software

Dr. Marco Toranzo Céspedes

mtoranzo@ucm.cl

Profesor del Departamento
de Computación e Informática.

Ing. Rodrigo Cofré Loyola

rcofre@ucm.cl

Profesor del Departamento
de Computación e Informática.

Profesores Área Arquitectura de Computadores

Dr. Marco Mora Cofré

mtoranzo@ucm.cl

Profesor del Departamento
de Computación e Informática.

Mg. Cs. Felipe Tirado Maraboli

ftirado@ucm.cl

Profesor del Departamento
de Computación e Informática.

Mg. Cs. Mary Carmen Jarur

mjarur@ucm.cl

Profesora del Departamento
de Computación e Informática.

Profesores Área Gestión Informática

Dra. Angélica Urrutia Sepúlveda

aurrutia@spock.ucm.cl

Profesora del Departamento
de Computación e Informática.

Dr. Sergio Hernández Álvarez

shernandez@ucm.cl

Profesor del Departamento
de Computación e Informática.

Profesores Área Gestión Industrial

Mg. Proc. Wladimir Soto Silva

wsoto@ucm.cl

Profesor del Departamento
de Computación e Informática.

Dr. Hugo Valdes Riquelme

hvaldes@ucm.cl

Profesor del Departamento
de Computación e Informática.

Mg. Cs. Luis Laurens Arredondo

llaurens@ucm.cl

Profesor del Departamento
de Computación e Informática.